Планування.

Планування в ЖК АМЕТИСТ виконані за сучасними нормами ергономіки. Завдяки цьому навіть при невеликій площі Ви будете відчувати їх дійсно просторими та зручними. 

— У кожній квартирі індивідуальне опалення

— Усі квартири мають лоджії з панорамними вікнами

— Висота стель - 2,75 м 


— Вулиця Садова 1Б корпус 1,2

 

Завантажити планування та технiчнi характеристики всiх квартир можна за цим посиланням.

 

Показати візуалізацію Показати планування

Купити квартиру в Києві - під Києвом в районі Петропавлівської Борщагівки

Передмістя Києва останнім часом стрімко розвивається. З'явилися сучасні транспортні розв'язки, відкрилися гіпермаркети і бізнес-центри, а на місці пустирів виросли комфортабельні спальні райони. І все більше покупців нерухомості віддають перевагу саме околицях столиці. Не дивно, адже сьогодні купити квартиру в передмісті Києва це практично те ж саме, що купити квартиру в Києві. При цьому ціни на житло в передмісті вигідно відрізняються від столичних розцінок.

 

Купити нову квартиру під Києвом можна значно дешевше, ніж в міській межі, і не потрібно йти на поступки в площі або вторинності житла. А відстань до метро у приміських житлових комплексів часто набагато ближче, ніж у деяких "бувалих" мікрорайонів. До речі, саме близькість до метро (10 хвилин їзди до м. Житомирська) і відмінна транспортна розв'язка є одними з основних переваг житлового комплексу "Аметист".

 
Район Петропавлівської Борщагівки, в якому розташований житловий комплекс, давно набув статусу популярного заміського району і продовжує активно розвиватися. Поруч з нашим ЖК розташовані продуктовий супермаркет, фітнес-клуб, дитячий садок, школа та інші соціально-значущі об'єкти. А це важливо, якщо Ви плануєте купити квартиру під Києвом, але хотіли б проживати за містом максимально комфортно. Також вас порадують раціональне планування, якість будівництва і зовнішнього утеплення квартир.

 
Тихий і затишний спальний район з відмінною інфраструктурою - все це ми можемо запропонувати за більш ніж доступною ціною і з привабливими умовами розстрочки. Тому, якщо ви маєте серьозні наміри купити нову квартиру в Києві, то обов'язково приїжджайте до нас на екскурсію. І ви захочете тут залишитися.

 
Наш ЖК - справжня коштовність Петропавлівської Борщагівки. Без перебільшень. Ми пишаємося нашим комплексом і прагнемо зробити його максимально зручним і затишним. Отже, формула проста. Бажаєте квартиру купити в Києві? Тоді вам в ЖК "Аметист"!