Забудовник

Девелопером та забудовником житлового комплексу "Аметист" є компанія Building Development Holding. Наші реалізовані проекти - ЖК "Празький квартал" (8 багатоповерхових будинків) і ЖК "Львівський" - більше 15 зданих в експлуатацію будинків зі своєю обслуговуючою організацією.

Квартири від забудовника в Києві, купити квартиру від забудовника

Квартира від забудовника - це, безумовно, найбільш економний варіант придбання власного житла в Києві. І, наважуючись на цей крок, ми задаємося найважливішим питанням: хто вони - надійні забудовники Києва?
 
Плануючи купити квартиру від забудовника, ми, перш за все, шукаємо інформацію про компанії, які відповідають за будівництво нашого майбутнього будинку. Щодня ми стикаємося з сотнями оголошень, які пропонують квартири від забудовника в Києві. Але важливо розуміти рівень надійності компанії-забудовника. Воно й не дивно, адже надійний забудовник з хорошою репутацією - це гарантія того, що комплекс буде добудований і покупці квартир відзначать власне новосілля. Але, на жаль, як такого рейтингу надійних забудовників Києва не існує. Ви можете покладатися тільки на відомості про компанію, отримані з відкритих джерел, та на позитивну історію попередніх будівництв.
 
Експерти ринку нерухомості і юристи в першу чергу рекомендують звертати увагу на історію компанії-забудовника. Чи будувала компанія житлові комплекси раніше? Скільки років тривало будівництво? Наскільки відсотків на поточний момент заселені будинки? А також обов'язково ознайомтеся з відгуками діючих мешканців - чи виконані перед ними всі обіцянки будівельників.
 
Забудовником комплексу «Аметист» є будівельна компанія «BUILDING DEVELOPMENT HOLDING», яка з 2010 року побудувала, ввела в експлуатацію та заселила 28 будинків. Ми пишаємося своєю репутацією на ринку нерухомості і робимо все, що в наших силах для того, щоб виправдати довіру своїх покупців. Квартири від забудовника в Києві - це не небезпечно, якщо він має в своєму розпорядженні прекрасну репутацію і виконує заявлені обіцянки.
 
Для отримання більш детальної інформації про нашу компанію, її дозволах і ліцензіях ви можете звернутися до менеджерів відділу продажів за телефонами (098) 104 79 79, (066) 104 79 79.