Переваги та особливості силікатної цегли

Переваги та особливості силікатної цегли
27.03.2015

ЖК Аметист ми будуємо із силікатної цегли. Її сильні сторони:

 

Екологічність. Силікатна цегла виготовлена з екологічно чистої натуральної сировини - вапна та піску, за технологією, знайомої людству кілька століть.

 

Звукоізоляція. Це відіграє важливу роль при зведенні міжквартирних або міжкімнатних стін. Силікатна цегла застосовують для кладки стін і стовпів у цивільному та промисловому будівництві.


Висока щільність. У порівнянні з керамічною, силікатна цегла має більшу щільністю.


Висока морозостійкість та міцність. Силікатна цегла за міцністю та морозостійкістю значно перевершує марки легких бетонів. На побудовані з неї фасади будівельники дають гарантію 50 років.


Надійність та широкий асортимент. Надійність та широкий асортимент силікатної цегли дозволяє використовувати її як в новому будівництві, так і при реконструкції. Фактурна, кольорова силікатна цегла прикрасить фасади як громадських, житлових будівель, так і заміських котеджів, дач.


Тип забарвлення. Кольорова силікатна цегла забарвлюється в масі так само, як і керамічна цегла. Але, на відміну від керамічної цегли, забарвлення силікатної може проводитися тільки за допомогою спеціальних штучних барвників, а керамічна цегла набуває певний колір в результаті змішування різних сортів глини.


Невибагливість. Будови із силікатної цегли невибагливі і стійкі до зовнішніх факторів. Примхи природи не чинять істотного впливу на її зовнішній вигляд. Фасад зберігає колір і не вимагає додаткового догляду, за винятком випадків використання в агресивних середовищах або в умовах підвищеної вологості.


Будує ЖК Аметист - Building Development Company, управляюча компанія BD Holding (Швейцарія).
На всі питання готовий відповісти наш Відділ продажiв, тел. (066) 104-79-79, (098) 104-79-79.

Створення сайта —