Звернення до жителів та інвесторів наших комплексів!

Звернення до жителів та інвесторів наших комплексів!
26.12.2013

Шановні інвестори і власники квартир житлового комплексу «Львівський», «Празький Квартал» і «Аметист», хочемо внести ясність у розуміння питань, пов'язаних з юридичною стороною будівництва наших комплексів.

Так як для вас працює група компаній, хочемо більш детально розглянути функції та обов'язки основних учасників:
- Building Development Company ( ТОВ « Будівельно - ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ ) - займається розробкою, управлінням та контролем за будівництвом і подальшим розвитком наших комплексів - «Львівський», «Празький Квартал», «Аметист»;
- Building Design Company ( ТОВ « Будівельно - дизайнерський Компанія) -
виступає генеральним подпядчіком по всіх споруджуваним домівках ЖК «Львівський» і ЖК «Празький Квартал».
- ЖЕК «Петропавлівський» ( ТОВ «Управдом «Петропавлівський» ) - обслуговуюча компанія зданих і заселених будинків та комплексів.
 
Також хочемо звернути Вашу увагу, що компанія «МЗС Сервіс», яка виступала генеральним підрядником при будівництві будинків по вулицях Волинська 3,
Волошкова 1, Волинська 9, Волошкова 2 і 6 не ввійшла в об'єднання комплексів і передала дані будинки на обслуговування власного ЖЕК.

На даний момент компанія «МЗС Сервіс» реалізує самостійний проект - веде будівництво ЖК «Львівська Садиба» ( ЖК «Львівський Маєток» ) на Софіївській Бощагівці .
ЖК «Львівський Маєток» не входить в об'єднання комплексів «Львівський», «Празький Квартал» і «Аметист» і не має ніякого відношення до групи компаній BDC.

Хочемо також зазначити, що вихід з участі у наших проектах ТОВ «МЗС Сервіс»,
не вплине на життя жителів.
ЖК «Львівський» - це єдиний житловий масив і всі жителі - мешканці одного комплексу «Львівський».

Незалежно від того, до якої обслуговуючої організації відноситься ваш будинок, ми гарантуємо всім жителям допомогу у вирішенні питань, складнощів і плануємо разом розвивати і облаштовувати наші комплекси.
 
Дякуємо за прочитання!

Створення сайта —