Про комплекс

ЖК АМЕТИСТ - це приміське проживання + міський комфорт. ЖК АМЕТИСТ - новий багатофункціональний житловий комплекс у мальовничому передмісті.

ЖК Києва - житловий комплекс на Петропавлівській Борщагівці.

"Аметист" - це новий житловий комплекс на Петропавлівській Борщагівці з чудовою інфраструктурою і відмінним плануванням квартир. Комплекс відноситься до сегменту premium, проте вартість квартир в "Аметист" більш ніж розумна. На сьогоднішній день завершено будівництво першої і другої черги - є можливість придбати готові квартири за доступною ціною. 1 лютого 2016 року стартувало будівництво третьої черги житлового комплексу.
 
Сьогодні багато житлових комплексів Києва пропонують населенню абсолютно новий рівень життя, який дозволить назавжди забути незграбні і холодні будинки радянської епохи. ЖК на Петропавлівській Борщагівці "Аметист" лідирує серед численних приміських пропозицій. Чудовий зовнішній вигляд, високий рівень якості будівництва, зручні планування і розвинена інфраструктура - все це робить його привабливим для покупців.
 
Також, серед інших ЖК на Борщагівці, "Аметист" виділяється зручною розв'язкою: зупинка міського транспорту в 100 м від будинку, відстань до Окружної дороги - 2 км, а до найближчого метро всього 10 хвилин на авто.
 
Як і всі сучасні житлові комплекси Києва, "Аметист" має у своєму розпорядженні соціально-значущі об'єкти. У будівлі комплексу розташований продуктовий супермаркет і спортивно-оздоровчий комплекс. У безпосередній близькості знаходиться школа і дитячий сад. Тут ви знайдете все, що необхідно для комфортного проживання.
 
Якщо Ви розглядаєте ЖК в Києві і, безпосередньо, ЖК на Петропавлівській Борщагівці, то "Аметист" - це те, що вам потрібно. Більш детальну інформацію про комплекс, плануваннях, цінах і хід будівництва нової черги Ви можете отримати у менеджерів відділу продажів за телефонами (098) 104 79 79, (066) 104 79 79.